Tenis zakłady online z kodem bonusowym bez ryzyka

Zaktualizowano

Tenis zakłady bukmacherskie

Tenis to emocjonująca gra, szczególnie gdy postawi się pieniądze na obstawienie wyniku, a dany pojedynek trwa kilka godzin. W takich przypadkach chciałoby się ograniczyć albo nawet całkowicie wykluczyć swoje ryzyko z zakładu bukmacherskiego. Na szczęście jest na to sposób, czyli tenis – bonus kod na zakłady online bez ryzyka.

Tenisowy promocyjny kod na cashback 550 zł w Betclic

Tenis zakłady online z kodem  bonusowym bez ryzyka

Maniacy tenisa chcący obstawić zakład bez ryzyka powinni zainteresować się propozycją Betclic‘a. Można zgarnąć ciekawą ofertę powitalną, która przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego Betclic gwarantuje gigantyczne korzyści. Największą z nich jest zakład bez ryzyka wynoszący aż 550 zł!

Zasady są proste, należy otworzyć konto z użyciem kodu i pierwszy zakład postawić na wybrane wydarzenie np. mecz tenisa. Jeśli dobrze przewidzi się wynik, to zgarnia się pełną nagrodę. Jeśli zaś obstawienie okaże się błędne, to nic się traci. W końcu zakład był ubezpieczony przez bukmachera.

130 zł bonusu na zakład bez ryzyka Fortuna

Fortuna to kolejne zakłady bukmacherskie, które zapewniają pokaźny zakład bez ryzyka do wykorzystania także na tenis. Chcąc skorzystać z powiększonej oferty powitalnej, która zapewnia ten bonus należy zarejestrować się, z użyciem kodu promocyjnego Fortuna.

Zakład bez ryzyka również dotyczy pierwszej gry. Warto więc z nim poczekać do momentu, w którym będzie się chciało obstawić wydarzenie ze świata tenisa.

Zakład bez ryzyka 100 zł z Forbet tylko z kodem promocyjnym

Szukając zakładu bez ryzyka na tenis, warto się przyjrzeć również propozycji tego bukmachera. Tu wykorzystując kod promocyjny Forbet i ofertę powitalną uszykuje się kilka trakcji, a jedną z nich jest 100 zł na zakład bez ryzyka. Obowiązuje on na pierwszy zakład. Cashback trafia na konto w ciągu 2 dni.

Tenis bonus kod na zakład bez ryzyka w STS

W STS także zgarnąć można zakład bez ryzyka do przeznaczenia np. na tenis. Najważniejszym warunkiem jest to, by wpisać specjalny kod bonusowy STS podczas otwierania konta. W tym przypadku wynosi on 30 zł. W porównaniu do Betclic kwota wydaje się nie duża, ale za to warunki obrotu są bardzo łagodne. Po prostu trzeba raz obrócić wartość bonusu.

W dodatku STS zapewnia fanom tenisa jeszcze dodatkowe korzyści w ramach bonusu powitalnego. W tym podwojenie pierwszego depozytu do 1 200 zł oraz 30 zł darmowego zakładu.

Bonusy dedykowane tenisowi

Większość bonusów, z których można skorzystać na rozgrywki tenisowe, są także dostępne na każdą inną dyscyplinę sportową. Bukmacherzy zapewniają jednak także i promocje dedykowane wyłącznie tenisowi. Doskonałym przykładem jest tu Betclic, który organizuje cykliczne oferty bonusowe dla tej dyscypliny. Wśród nich pojawił się między innymi program Misja: Tenis, gdzie gracze mogli zgarnąć dodatkowe 50 zł z okazji drugiej fazy US Open.

Na tenis mocno stawia również LV Bet, który co jakiś czas dorzuca 14% extra do wygranych dotyczących największych imprez tenisowych na świecie. Warto też zauważyć, że niektórzy bukmacherzy, tacy jak Fortuna oraz STS, zapewniają darmowy streaming wybranych meczów tenisowych.

„Biały sport” to więc jedna z najważniejszych dyscyplin dla współczesnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Widać to wyraźnie po tym, jak rozbudowa jest oferta promocyjna i tenis – bonus kod na zakłady online bez ryzyka dotyczące tego sportu.