Betfan Kod Promocyjny

3000 PLN bonus na start
+ 20% więcej na AKO
100 PLN  zakład bez ryzyka

Zaktualizowano

betfan background
betfan kod promocyjny
Odbierz bonus z kodem promocyjnym Betfan

Większy bonus tylko z kodem!

Jeśli bukmacher zapewnia około 1 500 zł bonusu na start, to uważa się, że ma on świetną ofertę powitalną. Co więc powiedzieć, o takim, u którego na dzień dobry można zyskać dwa razy więcej?! Sprawdź kod promocyjny BETFAN i zyskaj 3000 zł! Dodatkowo z kodem czeka na Ciebie zakład bez ryzyka o wartości 100 zł!

Co zyskuje się przez kod promocyjny Betfan?

3 000 zł dodatkowych środków do gry – to możesz zyskać przy okazji trzech pierwszych depozytów u tego bukmachera! W tym celu w trakcie rejestracji podaj kod promocyjny BETFAN, który znajdziesz w naszej grafice. Po prostu wpisz go w polu o nazwie „Wpisz kod” w momencie otwierania konta.

Typ promocji Wartość bonusu
wpłać do 1500 zł obróć z min. kursem 2.0
zakład bez ryzyka 100 zł
obstaw bonus x5 pomnóż wygraną x10
kod promocyjny BETFAN

Pierwszy depozyt zostanie zwiększony o 10% do 150 zł. Przy drugiej wpłacie naliczony zostanie bonus 8% do 100 zł. W przypadku trzeciego depozytu możesz zaś liczyć o doładowanie 5% na kwotę do 50 zł. Łatwo więc policzyć, że wartość bonusu sięga 300 zł. W momencie przepisywania środków z konta bonusowego na saldo główne zostaną jednak one przemnożone x 10! Stąd też naprawdę zyskać tu możesz z kolejnymi depozytami 1 500 zł, 1 000 zł i 500 zł, a więc łącznie 3 000 zł bonusu na start!

bonus na start z kodem promocyjnym betfan
Przycisk do aktywacji Kodu Promocyjnego

To jak duży bonus możesz uzyskać, zależy od Ciebie i od tego ile zdecydujesz się wpłacić na swoje konto do gry przy okazji trzech pierwszych depozytów. Pamiętaj jednak o tym, aby wpłacać minimum 20 zł, gdyż jest to warunek aktywowania bonusu. Wymogiem aktywowania bonusu jest postawienie co najmniej dwóch kuponów. Mogą one dotyczyć zarówno zakładów solo, jak i ako, a ich minimalny kurs łączny to 2.0.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Środkami bonusowymi trzeba obrócić 5-krotnie. Każdy kupon powinien tu mieć przynajmniej 3 zdarzenia. Wymagany kurs akumulowany to 2.0, a minimalny kurs na każde pojedyncze wydarzenie to 1.2. Na uwagę zasługuje także bonus od wpłaty w LVBet, gdzie z kodem promocyjnym otrzymasz 1500 zł na start. Warunki obrotu w LVBet są bardziej korzystne gdyż należy go obrócić 4-krotnie także z kursem minimalnym 2.0.

Wbrew pozorom, zasady jakie rządzą się tą promocją, są dużo mniej skomplikowane niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał tkwiący w tym bonusie, to pamiętaj o tym, aby wnieść pierwsze trzy depozyty na następujące kwoty: 1 500 zł, 1 250 zł i 1 000 zł.

Jak wpisać kod promocyjny u bukmachera Betfan?

Wykorzystanie kodu promocyjnego powiększy Twój bonus powitalny. Zamiast standardowego 3000 zł otrzymasz dodatkowe 100 zł w postaci zakładu bez ryzyka.

Promocje Betfan

BETFAN kod do promocji to szansa na dobycie aż 3 100 zł. To zaś dowód, że ten operator przykłada bardzo dużą uwagę do swojej oferty bonusowej. Z rozmachem przygotowane zostały bowiem także stałe bonusy.

promocje betfan
Ekstra kasa z promocjami Betfan

Znajdziesz tu promocję, która pozwoli Ci nie tylko ominąć obciążenia podatkowe, ale zgarnąć jeszcze coś więcej dla siebie! Oferta Bez podatku do 20% extra dotyczy kuponów z co najmniej 2 wydarzeniami i kursem łącznym minimum 2.0 – wtedy to wygrana ulega powiększeniu o 14%. Na wygraną większa aż o 20% możesz liczyć przy zakładzie na co najmniej 4 zdarzenia, z kursem całkowitym od 4.0!

Jeśli nie lubisz nudy, to z pewnością ucieszy Cię program Radar 365. W jej ramach każdego dnia możesz czerpać zyski z całkowicie nowej promocji! Każdy dzień u tego buka to więc nowa szansa na zgarnięcie nagród.

Otwieranie konta z kodem Betfan

jak obstawiać z betfan?
Kod promocyjny Betfan zwiększy bonus powitalny

Od dawna polscy bukmacherzy upraszczają procedurę otwierania konta. Pod tym względem BETFAN prezentuje się szczególnie dobrze, ponieważ wystarczy wypełnić tylko 7 pól! Cały formularz rejestracyjny można więc wypełnić w mniej niż minutę!

Trzeba tylko mieć się na baczności, aby nie przeoczyć dwóch kluczowych kwestii. Po pierwsze w polu „wpisz kod” należy podać kod bonusowy BETFAN. Po drugie trzeba zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus powitalny”. To bowiem warunki tego, aby uzyskać maksymalną wersję bonusu powitalnego. Skan dowodu osobistego można załączyć później, a bukmacher w ogóle nie wymaga wpisywania numeru konta bankowego. Ten jest bowiem automatycznie pobierany po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Kod rabatowy BETFAN  – najczęściej zadawane pytania

Czy kod promocyjny BETFAN może zostać użyty po rejestracji?

Kod promocyjny BETFAN związany jest z jednorazową ofertą powitalną. Dlatego też należy go podać w trakcie rejestracji.

Czy kod promocyjny BETFAN zapewnia bonus bez depozytu?

Oferta powitalna tego bukmachera obejmuje obecnie wyłącznie bonus do depozytów. Nie ma możliwości uzyskania bonusu bez depozytu.

Jak można sprawdzić aktualny stan swojego bonusu?

W tym celu należy sprawdzić zakładkę saldo bonusowe po zalogowaniu się do konta.

Ocena i Opinie Betfan

BETFAN to młody bukmacher, w fazie intensywnego rozwoju. Można więc znaleźć kilka elementów, które jeszcze nie wyglądają tutaj zbyt okazale. Zaliczyć do nich można chociażby brak aplikacji na urządzenia mobilne oraz małą liczbę opcji depozytowych.

Z drugiej strony już dziś widać, że ten bukmacher ma duży potencjał. Ma to oparcie w liczbach. W końcu wypłaty są tu realizowane co 15 minut, a więc bardzo często. Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie to zaś prawdziwy ocean możliwości. Dużym plusem jest także łatwość otworzenia konta, skoro wystarczy uzupełnić zaledwie 7 pól.

Wrażenie robi także liczba 3 100 zł, które możesz tu otrzymać w formie bonusu. Naszym zdaniem już dla samej oferty powitalnej warto wykorzystać kod promocyjny BETFAN i założyć konto u tego buka. W końcu nikt na rynku nie zapewnia nawet zbliżonego bonusu powitalnego, przynajmniej pod kątem kwoty możliwej do uzyskania.

Porównianie Betfan z innymi bukmacherami

Betfan jest młodym bukmacherem, który działalność rozpoczął w 2019 roku. Działania marketingowe możemy ocenić na dostateczne, gdyż zawiłość bonusu na start nie jest w pełni czytelna i zrozumiała. Jeśli chodzi warunki, które dotyczą oferty powitalnej nie należą do korzystnych dla gracza, a zwłaszcza brak bonusu bez wpłaty. Pomimo, że oferta nie jest bardziej atrakcyjna to jest dużo bardziej czytelna.

Aplikacja na telefon

Zezwolenie na prowadzenie gier bukmacherski online BETFAN otrzymał w październiku 2018 roku. Śmiało więc można go uznać za młodzika na rynku, który jest na etapie rozwoju swoich usług.

Z tego powodu można mu wybaczyć, że jeszcze nie wydał on aplikacji mobilnej. Na szczęście zapewne ulegnie to zmianie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Przede wszystkim jednak strona mobilna tego buka działa poprawnie. Problemy z płynnością zdarzają się tu bardzo rzadko.

Metody płatności Betfan

Za pierwszym razem wpłaty trzeba dokonać z rachunku bankowego. W ten sposób określony zostanie numer konta, na który przekazywane będą późniejsze wypłaty. Później depozyty mogą być wykonywane za pośrednictwem Przelewy 24, BLIK oraz przez karty płatnicze. Można więc powiedzieć, że liczba możliwości płatniczych nie jest imponująca. Z drugiej strony błyskawicznych wpłat np. przez system Przelewy 24 można dokonywać z praktycznie każdego polskiego banku.

Zachęcająco wygląda sposób przetwarzania wypłat. Ten bukmacher realizuje przelewy przez 7 dni w tygodniu o 7:00 do 23:00, a środki są wypłacane co kwadrans. Możesz więc liczyć na to, że wypłacane środki trafią do Ciebie bez zbędnej zwłoki. Finalnie środki powinny znaleźć się na Twoim koncie w przeciągu kilku godzin, w zależności od sesji międzybankowych.

Szeroka oferta zakładów

Nawet najbardziej wymagający gracze powinni być zadowoleni z oferty zakładów u tego operatora. W skali miesiąca dostępnych jest bowiem ponad 1,5 miliona zakładów. Naturalnie możesz tu obstawić mecze piłkarskie LA Liga, czy też rozgrywki ATP w tenisa. Czeka tu jednak na Ciebie także multum niszowych wydarzeń i dyscyplin ze świata sportu i esportu takich jak np. pesapallom, League Of Legend, czy też żeglarstwo. Obstawić  możesz również wydarzenia ze świata sportu, polityki i rozrywki, np. to, która organizacja jako pierwsza wyślę ludzi na Marsa.

Nieźle wygląda też sekcja zakładów live. Znajdziesz tam nie tylko piłkarskie mecze, ale także e-sport, czy siatkówkę plażową. W trakcie ich trwania bukmacher zapewnia też sporą liczbę statystyk, które ukazują sytuację np. na boisku piłkarskim. Przydałyby się jeszcze bardziej rozbudowane wizualizację wydarzeń, a najlepiej ich streaming.

Pomoc i dział obsługi

Po pierwsze u tego bukmachera nie ma działu o nazwie biuro obsługi klienta. Za to skorzystać możesz z… BOGa, czyli Biura Obsługi Gracza. Działa ona bardzo dobrze, a konsultanci są kompetentni. Zazwyczaj odpowiedzi najszybciej można uzyskać poprzez skorzystanie z livechat-u.

Dużo odpowiedzi znaleźć można także w dziale FAQ. Zawiera on bardzo dużo obszernych odpowiedzi na niemal każde pytanie. W dodatku cechuje się także intuicyjnym interfejsem. Co więcej znajdują się w nim także informacje dotyczące absolutnych podstaw obstawiania zakładów przez Internet, co jest pomocne dla mniej doświadczonych graczy.