eWinner kod promocyjny

Zakład bez Ryzyka 210 PLN
bonus 100% od II wpłaty do 500 PLN
bonus 100% od III wpłaty do 500 PLN

Zaktualizowano

Tło - stadion koszykarski

Od września 2019 roku do grona legalnych bukmacherów w Polsce dołączył z ofertą nowy bukmacher. Oprócz przyjaznej strony, ciekawych narzędzi wyszukiwania zakładu możemy liczyć także na atrakcyjną ofertę bonusową na start.

Typ Bonusu Wartość bonusu
zakład bez ryzyka 150 zł210 zł (tylko z kodem)
bonus od II wpłaty 100% do 500 zł
bonus od III wpłaty do 500 zł
kod promocyjny EWINVIP

Jaki jest aktualny kod promocyjny eWinner?

Aktywny kod to EWINVIP, który daje dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej dla nowych graczy, którzy zarejestrują się przez naszą stronę.

Nowy bukmacher eWinner z kodem promocyjnym
Nowy Bukmacher eWinner

Który kod do eWinner wybrać?

W sieci możemy natknąć się na różne kody promocyjne. Należy wybrać ten, który uruchamia największy bonus na start. Warunki otrzymania ekstra środków będą zawsze takie same, należy kierować się wartością premii. Każdy nowy gracz może skorzystać z jednego kodu, gdyż może posiadać tylko jedno konto u bukmachera. Nasza strona oferuje największą ofertę powitalną.

Co daje wpisanie kodu eWinner?

Wpisanie kodu promocyjnego z naszej strony aktywuje najwyższy możliwy bonus powitalny dla nowego użytkownika podczas zakładania konta.

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Na stronie bukmachera widoczny jest przycisk kierujący do założenia konta. Po kliknięciu przechodzimy do krótkiego formularza uzupełniając email, numer telefonu, hasło oraz opcjonalnie kod promocyjny.

Ile jest ważny eWinner kod promocyjny?

Każda osoba może wykorzystać kod tylko raz podczas zakładania konta. Jeśli gracz założył konto wcześniej, nie ma możliwości aktywowania ekskluzywnej oferty powitalnej z podanym powyżej kodem. Umieszczamy ważny, aktualny kod uruchamiający pakiet specjalny dla nowych graczy. Kod jest ważny bezterminowo lecz po otrzymaniu dodatkowych środków mamy 30 dni na ich obrót.

Ambasador Gortat promuje eWinner

gortat-ewinner-promo

Ten młody bukmacher oferująca zakłady pozyskała nowe wsparcie , które ma pomóc w promocji marki ewinner. Marcin Gortat ma pomóc przebić się przez silną konkurencję takich firm jak Fortuna. Dodatkowo możemy liczyć na zakład bez ryzyka, który przy użyciu kodu bonusowego zwiększa wartość z 150 PLN na 210 PLN.

Nowy bukmacher eWinner

W 2019 roku na polskiej scenie bukmacherskiej pojawiło się kilku nowych bukmacherów. Dużym zainteresowaniem cieszył się Betclic, który zadbał o to by być widocznym dzięki sponsorowaniu obecnego Mistrza Polski Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk i przede wszystkim Reprezentacji męskiej drużyny siatkarskiej. Natomiast eWinner pomimo mniejszej mocy marketingowej wykonał pracę domową dając do dyspozycji atrakcyjną ofertę powitalną, czytelną stronę internetową oraz kilka niżej opisanych praktycznych narzędzi.

Aktualne Bonusy powitalne

Obecnie z kodem promocyjnym do dyspozycji mamy 2 rodzaje bonusów: zakład bez ryzyka oraz bonus od wpłaty. 

  1. Zakład bez ryzyka: Gdy zdecydujesz się postawić zakład i okaże się nietrafiony to jego wartość zostanie zwrócona na Twoje konto w formie bonusu. Gdy przegramy w konsekwencji na koncie bonusowym pojawi się zwrot z zakładu. Stawiamy na El. Euro 2020 100 PLN na Portugalię w meczu z Ukrainą lecz mamy pecha, Ukraina wygrywa z byłym mistrzem Europy. Na naszym koncie pojawi się 88 PLN, zwrot pomniejszony o podatek.
  2. Bonus od wpłaty: Ponieważ bukmacher oferuje bonus od depozytu to po drugiej i trzeciej wpłacie na Twoim koncie pojawi 100% więcej środków pod warunkiem gdy postawisz depozyt po kursie min. 1,50. Bonus od wpłaty maksymalnie do 500 PLN dotyczy drugiej wpłaty i trzeciej wpłaty. Czyli jeśli wpłacimy 100 PLN to otrzymamy bonus 100 PLN.

Warunki obrotu bonusów

Bonus z zakładu bez ryzyka jak i od bonusu bez depozytu należy obrócić 3 razy po kursie łącznym 2,50 w ciągu 30 dni. 

Wybór zakładów

Zarówno wśród zakładów bukmacherskich przedmeczowych jak i na żywo eWinner oferuje szeroki wachlarz możliwości. Ciekawie wygląda menu z propozycjami zakładów. Jak u innych operatorów możemy zauważyć dyscypliny sportowe. Na czele listy bukmacher wyszczególnia ciekawe wydarzenia sportowe takie jak Euro, Liga Mistrzów, ATP, WTA co pomaga w poruszaniu się po platformie. Oprócz bogatej gamy zakładów, które gracz z łatwością znajdzie na stronie warto pochylić się nad ciekawym narzędziem, jakim jest Wyszukiwarka Kursów.

czas na eWinner

eWinner aplikacja mobilna opinie

W trakcie przygotowania jest apka na iphone oraz android. Jest to nielada wyzwanie dla nowego bukmachera by obstawianie przez telefon było łatwe i szybkie jak u liderów zakładów w Polsce takich jak Sts czy Fortuna. Logowanie na odcisk palca, funkcja szybkiego zakładu oraz szybka rejestracja to elementu postawowe, które powinny się pojawić dla graczy mobilnych.

Wyszukiwarka kursów eWinner

Wartym uwagi elementem w ofercie nowego bukmachera jest szukanie kursów. Obserwując grupy skupiające typerów na portalach społecznościowych często natkniemy się na post z pytaniem, by zaproponować pewniak z kursem maksymalnym 2,0 lub dobry typ na dziś nie więcej niż 2 pozycje. Na stronie eWinner możemy określić własne preferencje przyjmując określone kryteria: zakres kursów, dyscyplina sportowa oraz data rozpoczęcia wydarzenia.

Custom Bet w eWinner

Jest to innowacyjna opcja dająca możliwość stworzenia dowolnego zakładu z każdej dziedziny, nie tylko sportu. Każdy użytkownik może zaproponować swój zakład, który pojawi się w ofercie bukmachera. Do tej pory bukmacherzy oferowali swoje zakłady, dając tylko możliwość negocjowania kursów. W przypadku eWinner gracz nie zastanawia się czy na jego wymarzony typ jest oferta, jedynie jaki kurs bukmacher zaproponuje na konktetną propozycję.