Milenium Kod Promocyjny

150 PLN zakład bez ryzyka
+ 30 PLN darmowy zakład
+1500 PLN cashback
+100% do 1500 PLN od wpłaty

Zaktualizowano

milenium background
milenium kod promocyjny
Dodatkowy freebet 30 zł z kodem promocyjnym Milenium

Freebet 30 zł tylko po wpisaniu kodu!

Nawet 1500 zł cashback i zakład bez ryzyka 150 zł brzmią nieźle? To, co powiesz jeszcze na freebet w wysokości 30 zł i 1500 zł bonusu od wpłaty?! Sprawdź kod promocyjny Milenium i zgarnij mega pakiet powitalny!

Typ promocjiWartość bonusu
zakład bez ryzyka150 zł (po wpłacie)
freebet30 zł
100% od wpłatydo 1500 zł
cashbackdo 1500 zł
kod promocyjnyLEGALNI30

Jak działa kod promocyjny Milenium?

Zobacz grafikę, jak przygotowaliśmy dla Ciebie na tej stronie. Znajdziesz tam kod promocyjny Milenium, który możesz wpisać podczas otwierania konta u tego buka. Wtedy to zgarniesz freebet na aż 30 zł! W celu jego aktywacji wystarczy, że dokonasz jednorazowego obrotu środkami z depozytu o wysokości 50 zł w ciągu 30 dni od otworzenia konta. Wykorzystując freebet, przeniesiesz ryzyko na bukmachera – nie stracisz, nawet jeśli obstawisz niepoprawnie. Jeśli jednak trafnie przewidzisz wynik, to cała wygrana jest Twoja!

bonusy i promocje Milenium bukmacher
Milenium oferuje największą ilość promocji okresowych wśród legalnych bukmacherów

Oferta powitalna i kod rabatowy Milenium to także zakład bez ryzyka na 150 zł. Jeśli bowiem nie uda Ci się poprawnie obstawić, to maksymalnie do 30 dni Twoje konto zostanie zasilone środkami w wysokości zakładu do maksymalnie 150 zł. Pamiętaj, że zakład bez ryzyka dotyczy Twojego pierwszego zakładu. Czy ta oferta może konkurować z zakładem bez ryzyka Fortuna gdzie z kodem promocyjnym otrzymasz aż 130 zł? Warunki obrotu jednokrotnego są takie same lecz wartość nieporównywalna.

Na dobry początek możesz także wykorzystać podwojenie pierwszego depozytu do 1500 zł! Zasada jest prosta. Wpłacasz 500 zł? Do dyspozycji masz 1 000 zł! Wpłacasz 1500 zł? Grasz za 3000 zł!

jaka jest aktualna oferta bukmachera milenium?
Wykorzystaj kod promocyjny Milenium i odbierz dodatkowy freebet 20 PLN

W celu uzyskania bonusu podwajającego wartość pierwszego depozytu pamiętaj o dokonaniu pierwszej wpłaty w ciągu 10 dni od momentu zatwierdzenia Twojego konta. Na aktywację masz 60 dni i w tym czasie powinieneś 4-krotnie obrócić wartością depozytu. Kupon powinien mieć co najmniej 3 wydarzenia, min. kurs całkowity to 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia to 1.2.  Każdego dnia do obrotu bonusem zaliczane jest maksymalnie 10% całej kwoty. Przykładowo, przy pierwszym depozycie na 500 zł, wymagany jest obrót na kwotę 2 000 zł (4*500 zł), a każdego dnia można do obrotu zalicza się do 10% całej kwoty, a więc 200 zł (10%*2 000 zł).

Regularne promocje Milenium

Wykorzystując ofertę powitalną i kod bonusowy Milenium zyskać możesz aż trzy rodzaje bonusów o łącznej wartości 800 zł. W tych zakładach bukmacherskich rozbudowane są  także i stałe promocje.

cashback bukmacherski milenium na zakłady
Odbieraj regularnie cashback od każdego zakładu

W przypadku zakładów wielokrotnych Twoje wygrane mogą być większe o nawet 15% lub nawet 20%. Wszystko w ramach takich promocji jak  Bonus 5-10-15 i Grand. Wykorzystując zaś tzw. Turbo, możesz liczyć o kursy większe o aż 30%!

Znajdziesz tu także oferty promocyjne +14%, czyli takie, które niwelują wpływ podatków na wysokość wygranych.  Pojawiają się one w ramach promocji o nazwie happy hour, z których skorzystać można bardzo często. U tego buka czeka na Ciebie także program lojalnościowy o nazwie Liga Mistrzów Milenium oraz kilka innych form interesujących promocji.

Otwieranie konta z kodem Milenium

Konto u tego bukmachera możesz otworzyć w kilka minut. W trakcie rejestracji należy wpisać kilka danych, kliknąć parę check-boxów i załączyć skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Zwróć szczególną uwagę na to, czy zaznaczyłeś pole, dotyczące chęci skorzystania z bonusu powitalnego. Upewnij się także, że w dedykowanym temu polu wpisałeś Milenium kod do promocji.

Po wypełnieniu i przesłaniu całego formularza rejestracyjnego trzeba już tylko odczekać na to, jak bukmacher zweryfikuje dane. Wtedy to Twoje konto zostanie przez niego zatwierdzone i będziesz mógł już zając się wyłącznie czerpaniem radości z gry.

Kod promocyjny Milenium – FAQ

Obstawiłem pierwszy zakład za więcej niż 10 zł, co z promocją darmowy zakład?

W takim przypadku darmowy zakład 10 zł także zadziała. Jeśli na przykład obstawiłeś na 12 zł i nie trafiłeś prawidłowego wyniku, to 10 zł jest zwracanych, a tylko 2 zł są stracone.

Wpłaciłem ponad 1000 zł za pierwszym razem. Czy bonus depozytowy zadziała?

Tak bonus zadziała do kwoty 1000 zł. Przykładowo, jeśli dokonałeś pierwszej wpłaty na 1200 zł, to po spełnieniu warunków obrotu i tak otrzymasz 1000 zł środków bonusowych.

Ile razy można wykorzystać kod promocyjny Milenium?

Kod promocyjny Milenium może zostać wykorzystany przez każdego gracza jeden raz.

Ocena i opinie Milenium

Naszej redakcji szczególnie podoba się duża liczba stałych promocji, profesjonalizm działu obsługi klienta i płynnie działająca aplikacja mobilna. Warto też odnotować, jak bardzo ten bukmacher wspiera cały polski sport poprzez sponsorowanie np. Zagłębia Lubin, Falubazu Zielonej Góry i Tauron Basket Ligi.

Na polskim rynku Milenium utrzymuje się już ponad 15 lat. Jest to bowiem po prostu bardzo dobry zakład bukmacherski, który ze względu na oferowaną jakość zdobył już ogromną liczbę graczy.

Od lat bolączka tych zakładów bukmacherskich pozostaje zaś przestarzała strona internetowa. Zmienić się w niej powinno bardzo dużo, w tym design, rozplanowanie treści oraz warstwa tekstowa. Błędem byłoby jednak przekreślanie tego buka tylko ze względu na nie najlepszą stronę internetową.

Osoby akapit należy się zaś ofercie powitalnej, która jest dobrze przygotowana. Wykorzystując kod promocyjny Milenium, możesz otrzymać benefity z aż trzech form promocji o łącznej wartości do nawet 800 zł. Rzadko kiedy zdarza się, aby bukmacher na polskim rynku oferował aż 3 bonusy na start. W dodatku warunki dotyczące obrotu są raczej mało wygrórowane. Aż żal z tego nie skorzystać!

Gra na urządzeniach mobilnych

Te zakłady bukmacherskie przygotowały aplikację mobilną zarówno dla użytkowników iOS, jak i dla tych mających telefony działające na systemie Android. Linku do obu znajdziesz na stronie internetowej tego buka.

Apka Milenium zbiera dobre opinie. Wielu graczy uważa nawet, że gra się na niej przyjemniej niż na wersji komputerowej. Rzeczywiście aplikacja mobilna tego bukmachera jest łada, dobrze zaprojektowana i rzadko kiedy pojawiają się w niej problemy z płynnością.

W obwodzie pozostaje jeszcze wersja mobilna strony internetową. Zalecić ją można jednak jedynie użytkownikom innych systemów niż iOS i Android, gdyż korzystanie z niej może być mało komfortowe ze względu na to, że strona nie jest najlepiej zaprojektowana.

Przetwarzanie wpłat i wypłat

Możliwości płatnicze w Milenium tak jak u każdego polskiego buka nie są zbyt szerokie, ale  zadowalające dla niemal każdego. Konto możesz tu zasilić za pośrednictwem aplikacji Blik lub też przez systemy płatności PayU oraz tpay. W praktyce oznacza to, że błyskawicznych wpłat można dokonywać z praktycznie każdego polskiego konta bankowego. Minimalna kwota możliwa do wpłaty to zaś 1 zł.

Nieco dłużej trzeba poczekać na pojawianie się na koncie wypłacanych środków. Faktyczny czas ich dotarcia zależy bowiem od transferów pomiędzy poszczególnymi bankami. Czasem więc środki pojawiają się w ciągu kilkudziesięciu minut, a czasem trzeba na nie poczekać jeden dzień roboczy.

Zakłady na żywo Milenium

Choć cały portal Milenium nie należy do najlepiej zaprojektowanych, to akurat sekcja gier live jest dobrze przemyślana. Przydatny jest filtr „polecane”, który z gąszczu wielu wydarzeń pozwala wyodrębnić te najciekawsze. Każda dyscyplina jest także podświetlana konkretnym kolorem, np. wydarzenia piłkarskie na zielono. Wydarzeniom towarzyszą wizualizacje i baza statystyk, które pomagają w podejmowaniu właściwych decyzji przez gracza. W dodatku w czasie obstawiania na żywo czasem masz szansę na skorzystanie z promocji happy hour, która powiększa Twoją wygraną o 14%.

Pod względem ilości dostępnych wydarzeń sytuacja także jest dobra. Naturalnie znajdziesz tu wszystkie najpopularniejsze zdarzenia ze świata sportu, np. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów. Równie dobrze możesz jednak obstawić np. japońską ligę kobiet, czy też rozgrywki południowokoreańskiego baseballa.

Dział obsługi Klienta

Czat na żywo Milenium działa bardzo długo, bo każdego dnia w godzinach 8-22. Zazwyczaj konsultanci odpowiadają w przeciągu kilku chwil, a podawane przez nich informacje są preryjne i napisane w zrozumiały sposób. Kontakt możliwy jest także przez wysłanie e-mail lub użycie formularza kontaktowego.

Trudno za to znaleźć odpowiedzi na pytania w sekcji FAQ. Jest on mało rozbudowana i można odnieść wrażenie, że pojawiające się tam informacje wcale nie dotyczą pytań, które najczęściej zadają gracze.

Porównanie Milenium czy PZBuk

PZBuk pojawił się w 2018 roku, należy do dużej globalnej firmy kasynowej, a co za tym idzie posiada budżet i doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności. Działania marketingowe są na najwyższym poziomie. Trzeba zaznaczyć, że trwają prace nad aplikacją mobilną tego bukmachera. Milenium to stara marka, która przez legalizacją bukmacherów występowała na rynku polskim. Przewagą Milenium jest nowa wersja aplikacji mobilnej, która jest rewolucyjna w porównaniu do poprzedniej wersji.