Piłka Nożna – Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie

Zaktualizowano

Piłka Nożna - Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie

W bukmacherce, tak, jak w sporcie. W Polsce od zawsze najważniejsza jest jedna dyscyplina, czyli piłka nożna. Zakłady bukmacherskie to właśnie na football oferują więc najszerszą ofertę wydarzeń oraz największą liczbę bonusów. Jakie jednak kody promocyjne oferowane są przez buków na piłkę nożną?

Piłka nożna – Kody promocyjne na mnożnik depozytu

Bonusy powitalne rozszerzone o specjalne kody promocyjne to największa szansa na zgarnięcie dodatkowych środków do gry. Na ogół wykorzystać je można na wszystkie dyscypliny sportu, czyli także, a nawet przede wszystkim na piłkę nożną.

Piłka Nożna kody promocyjne na zakłady bukmacherskie

Najpopularniejszy bonus na start to zaś mnożnik pierwszych depozytów. Świetnym przykładem jest tu Betfan, gdzie takie doładowanie pozwala zgarnąć dodatkowe 3000 zł środków do gry, które można przeznaczyć na obstawianie rozgrywek piłkarskich. Mnożniki tego typu czekają u każdego buka, a zwykle wynoszą 100%. Oznacza to, że przykładowo wpłacając 500 zł, gra się za 1 000 zł, ponieważ depozyt został podwojony.

Piłka nożna – Kody bonusowe na zakład bez ryzyka

U niektórych bukmacherów maniacy footballu mogą na starcie otrzymać zakład bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli przewidzą prawidłowo wynik spotkania, to zgarniają pełną wygraną. Jeżeli zaś nie trafią z przewidywaniami, to niczego nie tracą. Zakład bez ryzyka widnieje między innymi w ofercie powitalnej na 110 zł w Fortunie.

Zawsze warto pamiętać o tym, aby wykorzystywać specjalne kody promocyjne na zakłady bukmacherskie. Tylko z nimi ma się szansę na uzyskanie maksymalnych korzyści, które są znacznie większe niż w przypadku standardowych ofert.

Piłka nożna – Kody promocyjne na darmowy zakład

Wykorzystując specjalne kody promocyjne na zakłady bukmacherskie, zgarnąć można także darmowe zakłady, które możne przeznaczyć chociażby na obstawienie wyników rodzimej Ekstraklasy. To po prostu gratisowe środki do gry. Znaleźć je można między innymi w Fortunie, gdzie na dzień dobry czeka 20 zł darmowego zakładu.

Darmowe zakłady są jeszcze lepsze niż zakłady bez ryzyka. W tym przypadku nie trzeba bowiem nawet wykorzystywać zdeponowanych przez siebie środków.

Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie – aktywacja

Chcąc wykorzystać kody promocyjne na zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, najpierw trzeba znaleźć odpowiedni kod. Warto mieć świadomość, że poszczególne z nich różnią się sposobem działania i korzyściami, jakie zapewniają. Kody bonusowe zawsze trzeba więc pozyskiwać wyłącznie z wiarygodnych źródeł.

Piłkarskie kody promocyjne na zakłady bukmacherskie aktywuje się za to bardzo prosto. Najważniejsze jest to, aby pamiętać o ich wpisaniu w odpowiednie pole podczas otwierania konta u danego bukmachera.

Piłka nożna – dedykowane promocje u bukmacherów

Na polskim rynku bukmacherskim znaleźć można również wiele promocji, które są dedykowane wyłącznie piłce nożnej. W forBET liczyć można na piłkarskie happy hours. Oznacza to, że rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy od godziny 18:00 można obstawiać bez podatku.

Fani polskiego footballu dużo zyskać mogą też w LV Bet. Czeka tu na nich Turniej Ekstraklasa, gdzie zwycięstwo oznacza 10 000 zł. Co więcej, posiadacze karnetu Wisły Kraków, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i Wisły Płock mogą liczyć na bonus 50 zł. Jeśli więc wykorzystają maksymalny potencjał tkwiący w powitalnym kodzie promocyjnym LV Bet, to mogą zgarnąć równowartość aż 1 590 zł!

Krótko mówiąc, piłka nożna i kody promocyjne na zakłady bukmacherskie oraz pozostałe formy promocji idą ze sobą w parze! Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać.