Kod Promocyjny Noblebet

bonus 100% od wpłaty
do 800 zł do pierwszego depozytu

Zaktualizowano

Kort tenisowy - tło

Noblebet to nowość na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Chociaż jego właściciele uzyskali licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w naszym kraju na początku tego roku, jego strona internetowa ruszyła oficjalnie dopiero na przełomie września i października. Tym samym, Noblebet został oficjalnie 15. licencjonowanym bukmacherem w kraju nad Wisłą.

Kod promocyjny noblebet
Formularz Noblebet z kodem promocyjnym

Kod promocyjny bukmachera Noblebet

Kod promocyjny u bukmachera Noblebet jest aktywowany automatycznie, jeśli skorzystasz ze specjalnego linku, który znajdziesz w naszym serwisie. Przekieruje Cię on bezpośrednio do formularza rejestracyjnego Noblebet. Z tego miejsca będziesz musiał przejść przez proces zakładania konta. 

Który kod promocyjny Noblebet da mi najwięcej korzyści?

Bonus bukmachera Noblebet

Kody i linki promocyjne Noblebet są dostępne na licznych stronach zajmujących się szeroko pojętym tematem zakładów bukmacherskich. Oczywiście różnią się one wartością możliwych do zdobycia środków. Należy jednak pamiętać, że każdy gracz ma tak naprawdę tylko pojedynczą możliwość skorzystania z kodu promocyjnego, ponieważ z reguły można posiadać tylko jedno konto na swoje dane osobowe u danego buka. Korzystając z naszych linków i kodów zyskujesz pewność, że po rejestracji i wpłacie depozytu wyciśniesz oferty powitalnej premię o maksymalnej wartości.

Co da mi wpisanie kodu promocyjnego?

Rejestracja konta z naszym specjalnym kodem promocyjnym daje gwarancję najwyższej premii na rynku, a zarazem możliwość uzyskania maksymalnej kwoty środków bonusowych!

Jak długo ważny jest kod bonusowy Noblebet?

Tak naprawdę sam kod bonusowy nie posiada żadnego terminu ważności. Pamiętaj jednak, że jest on jednorazowy i wraz z podaniem go przy rejestracji i założeniem konta u bukmachera Noblebet, nie będziesz miał okazji, by wykorzystać go ponownie. Warto jednak odnotować, że mamy ograniczony czas na dokonanie obrotu samym bonusem powitalnym – wynosi on 30 dni od momentu jego aktywacji.

Noblebet – nowy bukmacher na polskim rynku

Strona internetowa bukmachera Noblebet
Strona bukmachera noblebet

Noblebet rozpoczął swoją działalności na naszym rodzimym rynku z przytupem. Wraz z zainicjowaniem działalności nawiązał jednocześnie współpracę z sekcją piłki nożnej Śląska Wrocław, zostając jego sponsorem głównym. Sami właściciele tego bukmachera odważnie reklamują swój produkt jako „(…) najbardziej ekskluzywny z istniejących podmiotów oferujących zakłady sportowe na rynku.” Czy oznacza to, że będą w stanie od razu nawiązać równą walkę z potentatami na polskim rynku, takimi jak STS czy Fortuna? Na chwilę obecną trudno jest to stwierdzić, jednak trzeba przyznać, że wysokie kursy na mecze piłki nożnej oraz zaawansowana technologicznie strona powinny zapewnić mu spore zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów.

Aktualne bonusy powitalne w Noblebet

Noblebet przygotował dla swoich nowych klientów trzy bonusy powitalne:

  1. Bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN. Żeby zdobyć pierwszy bonus od depozytu należy, po zarejestrowaniu konta, dokonać pierwszej wpłaty w wysokości minimum 10 PLN i zaznaczyć opcję „bonus z mnożnikiem”. Otrzymasz wówczas bonus o wartości 5% Twojej pierwszej wpłat oraz mnożnik x20. Po aktywacji bonusu, będziesz musiał skonstruować kupon kombinacyjny z co najmniej 2 zdarzeniami o łącznym kursie wynoszącym co najmniej 3,0. Pamiętaj, że przynajmniej jedna selekcja na kuponie musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1,30. Ażeby uwolnić ten bonus należy obrócić nim 4x po kursie 1,85, przy czym jeden zakład na kuponie musi mieć kurs 1,40 lub wyższy.
  2. Bonus od drugiego depozytu 50% do 800 PLN. Bonus ten przyznawany jest na bardzo podobnych zasadach co bonus od pierwszego depozytu, z tym, że wartość mnożnika w tym wypadku wynosi x10. Warunki obrotowe na uwolnienie bonusu są za to nieco mniejsze – obracamy nimi tylko 3-krotnie, przy takich samych wymaganiach kursowych co powyżej.
  3.  Bonus od trzeciego depozytu 50 PLN na sporty wirtualne. Ostatni bonus jest nieco skromniejszy od dwóch poprzednich, jednak równie sympatyczny. W ramach tej promocji możemy uzyskać 50 PLN, do wydania na sporty wirtualne. Żeby uwolnić środki bonusowe należy obrócić nimi 5x po kursie min. 1,45

Ile czasu na uwolnienie środków?

W przypadku każdego z w. w. bonusów gracz ma 30 dni na spełnienie warunków obrotu. 

Noblebet – oferta na zakłady

Noblebet już od początku swojego istnienia trafił do czołówki operatorów z najbogatszą ofertą na zakłady bukmacherskie. Możliwych do obstawiania jest ponad 40 różnych opcji, a wśród nich zarówno dyscypliny popularne, jak i sporty niszowe. Nie zabrakło miejsca na e-sport, a także na wydarzenia ze świata polityki, kina czy muzyki. Cieszy również dostępna liczba rynków, która w przypadku piłki nożnej należy do najliczniejszych. 

Noblebet – niskie marże na piłkę nożną

Niskie marże jakie bukmacher pobiera za prowadzenie zakładów są równoznaczne z atrakcyjnymi kursami. Dotyczy to przede wszystkim topowych europejskich lig piłkarskich, na czele z Premier League, La Liga, Serie A i Bundesligą. Byliśmy pod wrażeniem wysokości kursów na te rozgrywki, tym bardziej, że mówimy tu o dyscyplinie cieszącej się wśród bukmacherów wyjątkowo dużą sympatią.

Noblebet – aplikacja mobilna

W momencie pisania tego artykułu, Noblebet nie oferował jeszcze aplikacji na żadne z popularnych urządzeń mobilnych. Dowiedzieliśmy się jednak, że programiści tego buka pracują nad nią, i że już wkrótce powinna być dostępna do pobrania.