1xBet Kod Promocyjny

Użyj kod promocyjny 1xBet
odbierz bonus powitalny
dla graczy spoza Polski

Zaktualizowano

Tło bukmachera 1xbet - stadion tottenham

Kod promocyjny 1xBet – 550 zł w kilka kliknięć

Pochodzący z Rosji 1xBet to bukmacher o międzynarodowym zasięgu, który znany jest między innymi ze sponsorowania piłkarskiej Serie A. Warto poznać jego ofertę oraz korzyści, jakie zapewnia kod promocyjny 1xBet.

1xbet kod promocyjny
1xBet kod promocyjny

Czym jest kod promocyjny 1xBet?

Zakłady bukmacherskie 1xBet zapewniają ofertę powitalną, która pomaga w rozpoczęciu udanej gry. Standardowa oferta na przywitanie jest całkiem niezła, jednak warto ją jeszcze wzmocnień przez kod bonusowy 1xBet. Kod ten znajdziesz na udostępnionej przez nas grafice i wystarczy, że podasz go w trakcie otwierania konta.

Jakie korzyści zapewnia kod bonusowy 1xBets?

Standardowa oferta przywitana bez kodu to doładowanie 100% do pierwszego depozytu na kwotę wynoszącą maksymalnie 400 zł. Wykorzystując zaś kod promocyjny 1xBet, limit ten ulega powiększeniu do 550 zł. Kod promocyjny jest dostępny tylko dla graczy spoza Polski. Jeśli chcesz obstawiać w Polsce to wykorzystaj atrakcyjny bonus z kodem Promocyjnym LVBet.

Oznacza to, że podwojenie pierwszej wpłaty może być całkiem spore. Przykładowo wpłacając 550 zł można zagrać za 1 100 zł. Należy pamiętać, że bonus obejmuje pierwszy depozyt, nie można go więc użyć np. w przypadku drugiej wpłaty.

W jaki sposób obrócić 1xBet bonus?

Środkami związanymi z bonusem należy obrócić 5 razy na kupony typu kombi z co najmniej trzema wydarzeniami. Minimalny wymagany kurs na pojedyncze wydarzenie na kuponie to zaledwie 1.40, a minimalny kurs całkowity wynosi 2.74. Pod względem warunków obrotu oferta tego buka jest porównywalna do propozycji bukmacherów działających w Polsce.

Strona 1xBet – jak wejść i jak się zarejestrować?

Te zakłady bukmacherskie działają w kilkudziesięciu krajach na świecie. Obecnie jednak strona internetowa tego buka jest zablokowana dla osób przebywających na polskim terytorium. 

Wynika to z przepisów prawa i tego, że ten bukmacher nie ma jeszcze licencji na prowadzenie zakładów w Polsce. Po wejściu na stronę 1xBet pojawia się jednak informacja, że intensywnie działa on nad tym, by ta sytuacja uległa zmianie w najbliższym czasie. 

Portal jest już dostępny w polskiej wersji językowej, a bezproblemowo można się do niego dostać, jeśli aktualnie przebywa się np. w Dani lub Holandii. Rejestracja konta przebiegu tu podobnie jak u innych bukmacherów. Wszystko sprowadza się więc do poświęcenia kilku chwil i podania podstawowych danych osobowych. Dostępne jest tam też pole, w którym należy wpisać kod rabatowy 1xBet.

Najczęstsze pytania a kod do promocji 1xBet

Czy 1xBet jest legalny w Polsce?

Tak, jak wiele zakładów bukmacherskich i kasyn online 1xBet ma działalność zarejestrowaną w Curacao, czyli państwie znajdującym się na Karaibach. Z jego usług bezproblemowo i w pełni legalnie można zaś korzystać w wielu krajach na świecie. Polska jest tu jednak wyjątkiem, ponieważ ten buk nie uzyskał jeszcze stosownej licencji polskiego Ministerstwa Finansów. Prawdopodobnie zmieni się to w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a zakłady 1xBet będą wtedy legalne w Polsce.

Jak dokonywać wpłat i wypłat?

Ten buk obsługuje dużo metod wpłat. Depozytów można dokonywać nie tylko przez przelew bankowy, czy karty płatnicze, ale także za pomocą PaySafeCard, Epay, MoneySafe, GS Cash oraz kryptowalut. Wypłaty są zaś realizowane co kilka minut.

Jak można się skontaktować z bukmacherem?

Kontakt jest możliwy przez chat live, wiadomość e-mail oraz połączenie telefoniczne. Działa obsługi klienta pracuje przez 24 godziny na dobę. Informacje można znaleźć też w dobrze przygotowanym dziale FAQ.

1xBet opinie w Polsce i na świecie

1xBet jest ceniony na całym świecie za korzystne kursy. Rzeczywiście porównując jego ofertę do propozycji bukmacherów dostępnych w Polsce, często to właśnie 1xBet zapewnia najwyższe kursy. 

Ten bukmacher działa w wielu miejscach na świecie i ma ofertę zakładów dopasowaną do potrzeb różnych grup klientów. W konsekwencji obstawiać tam można mnóstwo wydarzeń z licznych dyscyplin sportowych. Łącznie jest ich aż około pięćdziesięciu, a najszybciej rozwija się tam oferta na e-sport. Pozytywne odczucia wzbudza też obszerna strona internetowa. W dodatku jest ona umiejętnie zaprojektowana, a nawigacja po niej nie stanowi żadnego kłopotu.

W ogólnym rozrachunku 1xBet uważany jest za jednego z czołowych bukmacherów na świecie, a gra u niego może przynieść mnóstwo emocji. Niemniej przebywając w Polsce, trzeba poczekać na to, aż ten buk będzie legitymował się polską licencją. Wtedy to gra u niego będzie legalna i w pełni bezpieczna. Liczymy na to, że stanie się to już wkrótce, a wraz z tym przygotowany zostanie jest lepszy kod promocyjny 1xBet.

Jak działa aplikacja mobilna 1xBet?

Apka 1xBet dostępna jest na Andorid, iOS, a nawet urządzenia mobilne działające na systemie Windows. Aplikacja to kolejna zaleta tego bukmachera, ponieważ bezproblemowo można tam korzystać z wszystkich potrzebnych funkcji. Założenie konta na telefonie to kwestia paru minut, a obstawienie zakładów wymaga dosłownie kilku wciśnięć. 

W aplikacji najlepsza jest jednak rozbudowana opcja transmisji na żywo. Streaming live tego buka obejmuje między innymi piłkarską Ligę Mistrzów, Ligę Europy, rozgrywki Serie A, La Liga, czy Premier League. Dostępna są także transmisje tenisowe, hokejowe, koszykarskie, a w tym NHL oraz NBA. Do ich oglądania nie trzeba mieć nawet środków na koncie. Pod względem streamingu 1xBet jest ma więc lepszą propozycję niż wszyscy bukmacherzy będący legalni w Polsce.